Samsung Galaxy Fit 3 Özellikleri Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz aylarda Samsung Galaxy Fit 3 modelinin tasarımı ortaya çıkmıştı. Bugün ise Samsung’un BAE şubesi bir yanlışlık sonucu bilekliği web sitesinde listeledi. Bu sayede bilekliğin tasarımı ve özellikleri hakkında detaylı bilgiye sahip oluyoruz. Beklendiği gibi Galaxy Fit 3, Galaxy Fit 2‘ye göre daha büyük bir ekran ve daha büyük pil dahil olmak üzere birçok yükseltme getirecek.

https://www.technopat.net/wp-content/uploads/2024/02/Samsung-Galaxy-Fit-3-Ekran.mp4

Teknik özellik tarafında başı 256 x 402 piksel çözünürlüğe sahip 1.6 inçlik AMOLED ekran çekiyor. Bu ekran galerinizden bir fotoğrafla kendi fotoğrafınızı oluşturma seçeneğiyle birlikte 100’den fazla saat yüzüne sahip olacak. Ayrıca cihazda uyku, stres, kalp atış hızı takibi, düşme algılama sensörü ve acil durumda kişilerinizi uyarma özellikleri de mevcut olacak.


Tüm bu özelliğe ve donanıma normal günde 13 güne kadar bir kullanım süresi vaat eden ve 30 dakikada %65’e şarj olabilen bir batarya güç verecek. Son olarak Samsung Galaxy Fit 3 modelinin 18.5 gram ağırlığa ve IP68 sertifikasına sahip olacağını ekleyelim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x