Madonna’dan şoke eden hareket: Tekerlekli sandalyedeki hayranını azarladı

Madonna, Los Angeles’tki konserindeki hareketiyle olay oldu. Ünlü şarkıcının konserden görüntüleri sosyal medyada hayranlarının da tepkisini çekti.

65 yaşındaki şarkıcı, seyirciler arasından bir kişiye, “Ne yapıyorsun orada oturarak?” diye sordu. Sahnenin kenarına yürüyüp kalabalığa yaklaşan Madonna, hayranının tekerlekli sandalyede oturduğunu fark edince de “Ah tamam. Bunun için üzgünüm. Burada olduğunuza sevindim” dedi.

Madonna’nın bu anları sosyal medya platformlarında milyonlarca kez izlendi ve paylaşıldı; kullanıcılar ünlüyü yorumlarından dolayı eleştirdi.

Bazı kullanıcılar sorusunun aşağılayıcı olduğunu ve birinin gösteri sırasında oturmayı seçmesinin onu ilgilendirmediğini söyleyerek onu eleştirdi. Bir kullanıcı, “Bu kişi tekerlekli sandalyede olmasa bile, belki sadece dizleri kötü olsa bile oturarak izleyebilir ve bu kimseyi ilgilendirmez” diye yazarken bir başkası da “İnsanlar seni görmek için iyi para ödüyorlar, onlara bu şekilde saygısızlık etme” diye yazdı.

Madonna’yı eleştiren bir kullanıcı da “Onun yaşındaki biri, bunu yapmaması gerektiğini bilmeliydi. Muhtemelen koltukları için de iyi para ödediler. Çok kaba” diye yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x