LG’nin yeni OLED oyuncu monitörü yüksek parlaklık ve yenileme hızı sunuyor

LG, oyun severler ve e-spor tutkunları için ideal olan yeni OLED oyun monitörü LG 27GS95QE’yi tanıttı. 2K çözünürlüğe sahip bu yeni monitör, 240Hz gibi yüksek bir yenileme hızı sunuyor. Ayrıca 1000 nitlere varan tepe parlaklığı ile 26.5 inçlik bir ekrana sahip. LG’nin bu yeni monitörü, özellikle oyun uygulamaları için oldukça uygun.

LG 27GS95QE modeli, 0.03ms gibi son derece düşük bir GtG tepki süresine sahip ve DisplayHDR True Black 400 çözünürlüğü sunuyor. DCI-P3 renk gamının %98.5’ini kapsarken, monitörün normal kullanımdaki parlaklığı 275 nit olarak ayarlanabilir, ancak bu değer 1000 nite kadar çıkarılabilir.

LG’nin yeni OLED oyuncu monitörü yüksek parlaklık ve yenileme hızı sunuyor

Yeni LG OLED oyun monitörü, AMD FreeSync Premium ve NVIDIA G-Sync’i destekliyor. Monitörde bulunan arabirimler arasında HDMI 2.1 ve 4 kutuplu bir kulaklık girişi yer alıyor. Ayrıca AGLR anti-parlama teknolojisi ve LG Live Color Düşük Mavi Işık teknolojisi gibi özelliklerle donatılmış.

Çin’de satışa sunulan LG OLED oyun monitörünün perakende fiyatı 5,999 yuan olarak belirlenmiş ve JD.com üzerinden satın alınabilir. Yeni LG OLED oyun monitörünün global pazarda ne zaman satışa sunulacağına dair henüz bir bilgi bulunmuyor. Monitörün, Çin dışındaki bazı pazarlarda da satışa sunulması bekleniyor. Monitörün başlangıç fiyatının ne kadar süreyle geçerli olacağı ve orijinal fiyatına ne zaman döneceği konusunda ise net bir bilgi mevcut değil. LG OLED oyun monitörü hakkında daha fazla detay, markanın resmi web sitesinden incelenebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x