Nedeni İhanet mi? Seren Serengil Yaptığı Şaşırtıcı Açıklamayla Mustafa Rahman Tohma’dan Ayrıldığını Duyurdu!

Magazin gündeminde dedikodu kazanı yine kaynıyor. Uzun süredir yaşadıkları birliktelikle dikkat çeken Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma çiftinden kötü haber geldi. Serengil ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Seren Serengil’in Instagram hesabından yaptığı açıklamada kullandığı ‘Gördüğüm lüzum üzerine…’ ifadesi gündem oldu. 

Gelin detayları görelim…

Uzun yıllardır birliktelik yaşayan Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma ikilisi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Mustafa Rahman Tohma, Serengil’in yaşadığı hastalık süreci boyunca bir an olsun yanından ayrılmamış, ünlü sunucunun en büyük destekçisi olmuştu.

Bir dönem Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı ayrılık açıklamasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Yıllardır aşk yaşadığı sevgili Tohma ile ayrıldıklarını açıklayan Serengil’in kullandığı ifadeler bi’ hayli şaşırtıcıydı.

Ünlü sunucu yaptığı ayrılık paylaşımında ‘Gördüğüm lüzum üzerine Mustafa Rahman Tohma ile olan ilişkimi bitirme kararı almış bulunuyorum. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar dilerim’ ifadelerini kullandı.

Tohma’ya olan aşkını her fırsatta dile getiren Serengil’in bu sürpriz kararı elbette kafaları karıştırdı. Birçok kişinin aklına ilk gelen ise ‘ihanet’ iddiaları oldu.

Serengil, Instagram’dan yaptığı ilk paylaşımda “Şu hayatta verebileceğin en cesurca karar kalbini ve ruhunu inciten her şeyi bırakmandır” mesajıyla dikkat çekti.

Seren Serengil’in bu paylaşıma eklediği “Umarım hiçbir kadın benim uyandığım sabaha uyanmaz Bu sefer hiç beklemediğim bir yerden geldi sadece bana çocuk nasip etmeyen Allah’ıma İsyan ettim ilk defa dün gece Evli iki çocuğuyla kocasını aldatan namus kavramı olmayan kadınlara çocuk verdiğinde bana vermedin dedim” notu ihanet iddialarını da güçlendirdi.

Sözleri ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Serengil’in paylaşımında bahsettiği kişinin kim olduğu da merak konusu oldu tabii.

Sizin konuyla ilgili düşünceleriniz nelerdir? Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir