Metrobüste eski mahkum kadını tehdit etti: “Babama acımamışım, sana hiç acımam”

İstanbul’da metrobüste seyahat eden bir şahıs, ortalığı birbirine kattı. Araya giren yolcular, tartışan tarafları sakinleştirmekte güçlük çekti.

YÜKSEK SESLE MÜZİK DİNLEDİĞİ İÇİN UYARILDI

Erkek yolcu, yüksek sesli müzik dinlediği gerekçesiyle yolcular tarafından uyarıldı. Şahıs, müziğin sesini kısmayacağını söyleyerek kendisinden şikayetçi olan kadının üzerine yürüdü. Yaşananlar bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

“KENDİ BABAMA ACIMAMIŞIM, SANA HİÇ ACIMAM”

Olay, günün öğle saatlerinde İstanbul Söğütlüçeşme metrosunda meydana geldi. İddiaya göre, erkek yolcu telefonundan sesli bir şekilde müzik dinledi. Bunun üzerine de sesin fazla çıktığını öne süren bir yolcu ise, şahıstan müziğin kısmasını istedi.

Bunun üzerine şahıs, kadının uyarısına karşılık “Son ses müzik dinleyeceğim. Haydi karış karışabiliyorsan. Ağzını aç dua et… Bak cezaevinden yeni çıkmışım benim başımı belaya sokma. Tekrardan girme gibi bir niyetim yok, acımam. Kendi babama acımamışım, sana hiç acımam” dedi.

YOLCULAR ARAYA GİRDİ

Bu sözler üzerine erkek yolcu ile tartışan kadının “Geri zekalı” demesi üzerine gerilim daha da arttı. Şahıs, sözlere karşılık öfkelenerek “Konuşma lan! Baban geri zekalı” diyerek kadın üzerine yürüdü. Bu sırada da diğer yolcular araya girerek, tarafların karşılıklı sözlü atışmaları sona erdirmeye çalıştı.


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x