ABD’de Yaşayan Oyuncu Tolga Karel Desteklediği Cumhurbaşkanı Adayını Açıkladı

Yaprak Dökümü dizisiyle beğeni toplayan Tolga Karel, uzun zaman önce Türkiye’yi terk ederek Amerika’ya yerleşmişti. Kendi lojistik firmasını kuran ünlü oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gündem oldu. ‘Dünya savaş, depremler ve ekonomik krizlerle boğuşurken bu zor süreçte Sayın Cumhurbaşkanımızın bu göreve devam etmesi zaten apaçık ortadadır’ ifadelerini kullanan Tolga Karel, desteklediği cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

Son dönemlerin en hareketli günlerinden birini yaşayan Türkiye, 2023 seçimlerine hazırlanıyor. 13. Cumhurbaşkanlığı seçimleri gündemin en sıcak konusu oldu.

6 siyasi partinin yer aldığı Millet İttifakı, ortak aday ile seçimlere gitmeye hazırlanıyor. Tüm gözler Altılı Masa’nın ortak adayını açıklayacakları toplantılara çevrilmiş durumda.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Millet İttifakı’nın en güçlü ortak adayı olarak değerlendiriliyor.

Tolga Karel, yayınlandığı döneme damga vuran Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı ‘Oğuz’ karakteriyle geniş bir kesime adını duyurmayı başardı.

Türkiye’yi terk ederek 2017 yılında Amerika’ya yerleşen ünlü oyuncu bir süre tır şoförlüğü yaptıktan sonra kendi lojistik firmasını kurdu.

Oyuncu Tolga Karel, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla desteklediği cumhurbaşkanı adayını açıkladı.

Karel, ‘Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığını sonuna kadar destekliyorum. Kendine yakışanı yaptı. Yıllardır arka kapıdan muhalefet yapıp ilk defa sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısına çıkması gerekiyordu. Şimdi bir er meydanı yaşanacak ve sonrası sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın karşısında seçimi kaybedeceği için CHP başkanlığından da istifa edip aktif siyasetten çekilecektir. Zira bu liyakati gelecek başka adayları sayın Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş da görüyordur mutlaka.’ ifadelerini kullandı.

İşte Tolga Karel’in peş peşe yaptığı paylaşımlar…

??

??

??

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir